V stredu 15. 11. 2023 sa na našej škole konali imatrikulácie prvákov. Tí museli splniť rôzne súťažné úlohy, aby sa mohli stať súčasťou našej „zdravoťáckej“ rodiny nielen na papieri.
Prváci si zodpovedne pripravili a nachystali, čo im organizátorky – členky Študentského parlamentu – zadali. Pripravili si vlajku, ktorá vystihovala ich triedu, a tanečnú choreografiu k známym filmom a seriálom. Potom súťažili v rôznych disciplínach, ako napr. „gordický uzol“, v ktorom museli ukázať tímového ducha, či „Rebekin legendárny kvíz“, v ktorom museli preukázať už nadobudnuté vedomosti z odborných predmetov.
Bolo to napínavé, ale po sčítaní bodov za program a súťaže nakoniec zvíťazili maséri z I. C. Po imatrikulovaní prvákov nasledovala zaslúžená voľná disciplína – diskotéka.
Ďakujeme dievčatám zo Študentského parlamentu za organizáciu a vidíme sa o rok.