• Easy autoškola

• Sme moderná EASY autoškola s kvalifikovanými a skúsenými inštruktormi. Ponúkame kurzy sk. B, kondičné jazdy, doškoľovací kurz a doplnkový výcvik. Súčasťou je aj zdravotná príprava. Sídlime na M. R. Štefánika 147 (budova Súkromnej hotelovej školy) v Považskej Bystrici.

Základný prehľad kurzov na vodičský preukaz

Ponúkame kurzy sk. B:

·         EASY Štandard – bežný kurz

·         EASY Individuál je kurz, pri ktorom sa inštruktor časovo prispôsobuje potrebám študentov a pristupuje k nemu individuálne. Z tohto dôvodu je kurz drahší, ale zároveň je riešením pre študentov, ktorý majú veľmi obmedzený čas.

·         EASY Zrýchlený - praktický výcvik do 21 dní.

·         EASY Komplet zahŕňa všetko potrebné vrátane poplatkov.

100€ zľava pre Strednú zdravotnícku školu Považská Bystrica

Stredná zdravotnícka školy Považská Bystrica sa v týchto dňoch stala našim partnerom. Z tejto spolupráce sa všetci tešíme. Pre študentov, pedagógov a ich rodinných príslušníkov SZŠ P. Bystrica sme preto pripravili zľavu na štandardný kurz v hodnote 100€. Záujemca musí preukázať svoju príslušnosť ku škole. Viac info na našej stránke: www.easyautoskola.sk alebo v priestoroch autoškoly na M.R.Štefánika 147 v Považskej Bystrici.

Výhody EASY autoškoly

Jazdy „po škole“: ponúkame jazdy mimo školského vyučovania, v poobedných hodinách a v sobotu

Na splátky: kurz môžeš splatiť aj pomocou splátok

Door-to-door: vyzdvihnutie a zavezenie z praktického výcviku v rámci Žiliny

Eko vozidlá: všetky naše vozidlá jazdia na plyn. Jazdenie na plyn predlžuje životnosť motora a preto šetrí životné prostredie.

Inštruktori: máme kvalitných, „overených“, veľmi trpezlivých a navyše atraktívnych inštruktorov pre všetky vekové kategórie a úrovne schopností. Pre referencie navštívte náš facebook.

Zľava na nákup Škoda auta: každému absolventovi kurzu poskytneme preukaz v hodnote 700€ na nákup vozidla Škoda v Galimex v Žiline.

Akcie a zľavy: počas roka prichádzame s rôznymi súťažami, zľavami a sezónnymi akciami. Navyše máme v stálej ponuke skupinovú zľavu, kde sa na cene dohodneme individuálne.

Kontakt:

www.easyautoskola.sk, lajkni nás na FB alebo Instagrame